Statystyki

1714342
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ubiegły tydzień
Bieżący miesiąc
Ubiegły miesiąc
Ogółem
362
1415
9295
999988
20272
50666
1714342

IP: 3.226.243.226
2019-12-13 08:18

Dnia 27.10.2016 w Filii nr 3 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci  pt. ”Kolory jesieni w utworach dla dzieci”, połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej.  

Na początku spotkania Danuta Panas dyrektor Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej przywitała gości i uczestników. Następnie uczniowie klasy III E Szkoły Podstawowej nr 4 recytowali wiersze o tematyce jesiennej.  Na konkurs wpłynęło 219 prac ze szkół podstawowych, ośrodków kultury Miasta i Gminy Łęczna.                                                                                                                                                                                                                                                                                            Jury konkursu w ocenie prac kierowało się zgodnością tematyczną z hasłem i regulaminem konkursu. Przyznano nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych oraz wyróżnienia pozaregulaminowe:

KATEGORIA 6-7

I miejsce: Martyna Kaźmierczyk SP.NR 4 Łęczna i Gabriela Janocińska   CK Łęczna                                                      

II miejsce: Noel Adamczyk   SP nr 4 Łęczna

III miejsce: Aleksandra Trąbka SP nr 4 Łęczna i Arleta Hulewska SP nr 4 Łęczna

Wyróżnienia:   Ania Burdach SP nr 4 Łęczna ,   Jagoda Fedurek CK Łęczna Milena Ziętek   SP nr 4 Łęczna , Iwo Rylski SP nr 4 Łęczna, Julian Koziej SP nr 4 Łęczna,   Julia Wójcik SP nr 4 Łęczna, Amelia Wójcik CK Łęczna , Nikola Hawryluk SP nr 2 Łęczna, , Natalia Pędzisz SP nr 2 Łęczna

Kategoria 8-9 lat

I miejsce: Blanka Smolińska   SP nr 4 Łęczna

II Miejsce: Barbara Słowik CK Łęczna

III miejsce: Aleksandra Piotrowska SP nr 2 Łęczna

Wyróżnienia: Kacper Nowacki SP. Nr 4 Łęczna, Dominika Caban CK Łęczna, Wiktoria Szczęsna CK Łęczna, Wiktoria Hawryluk SP nr 2 Łęczna, Dawid Wołyńczuk, SP nr 4 Łęczna, Ewelina Michalak SP nr 4 Łęczna, Natalia Cielebąk CK Łeczna, Agata Ciesielska SP nr 2 Łęczna, Kalina Fedurek CK Łęczna, Jakub Nowak SP nr 4 Łęczna.

Prace pozaregulaminowe wyróżnienia:

Lena Głowienka L 4 CK Łęczna, Julia Morawska CK ODK Łęczna, Katarzyna Kołodziejska CK ODK Łęczna.

Gratulujemy!                                                                                                                                          

Nagrody zostały wręczone dzieciom przez Małgorzatę Makarę, przewodniczącą Komisji Kultury oraz Krzysztofa Matczuka, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej.    

Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki.
Serdecznie zapraszamy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Specjalne podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Łęcznej, Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej i Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki „Plama” za pomoc w realizacji konkursu.

dsc 0729 mdsc 0720 m copy copydsc 0725 mdsc 0733 mdsc 0735 mdsc 0738 mdsc 0742 mdsc 0748 mdsc 0749 mdsc 0752 mdsc 0754 mdsc 0763 mdsc 0714 mdsc 0715 mdsc 0767 mdsc 0768 mdsc 0770 mdsc 0773 m